Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΧΘΕΣ????

Re:ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΧΘΕΣ???? 18 έτη 3 μήνες πριν, #1129

  • Anel
  • Anel's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 768
  • Κάρμα: 0
Χρήστος Γιαλαμάς έγραψε:
Με ποιον προσπάθησε να επικοινωνήσει ο κ. Βογιατζής και απέτυχε γιατί εγώ δε θυμάμαι τπτ...

Αν ήξερα εμφανισιακά τον κύριο Βογιατζή ίσως να μπορούσα να βοηθήσω, Χρήστο. Εγώ πάντως το μόνο που θυμάμαι είναι ότι κάποιος´πήγε να ρωτήσει για το φόρουμ αλλά εκείνη τη στιγμή ξεκίνησε να παίζει και γω δε θυμάμαι ποιο τραγούδι ο Θανάσης και του είπαμε: \"Μετά, μετά\"
Επίσης Αγία Νοσταλγία, όχι δεν παίχτηκε και δεν είχα πιει καθόλου!
Κατα τ' άλλα ποιος θα μας πει τι έγινε χτες??? Δηλαδή Παρασκευή βράδυ?? :unsure:
Γιατί ακόμη να μου φύγει εντελώς η κατάθλιψη που δεν ήρθα... :(

Αν και μέσα μου πιστεύω ότι αποκλείεται να ήταν καλύτερα από την Πέμπτη!!! (Υπάρχει και ακόμη κάλύτερο??) :laugh:
ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΘΛΙΜΜΕΝΑ Μ' ΕΝΑ ΣΑΡΑΚΙ ΑΡΜΕΝΙΚΟ

http://stahiologiseis.blogspot.com/

(Αχ αυτό το φόρουμ
αχ αυτό το φόρουμ --> τι νοσταλγικό που ακούγεται τώρα πια αυτό...)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΧΘΕΣ??? 18 έτη 3 μήνες πριν, #1131

  • mitsman
  • mitsman's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 410
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: -23
:dry: :ohmy: :x :mad: :(<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: mitsman, στις: 15/01/2006 13:06
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΧΘΕΣ???? 18 έτη 3 μήνες πριν, #1135

  • nasou
  • nasou's Avatar
Γεια σας παιδιά!

Εγώ σας γνώρισα την Πέμπτη στο σταυρό του νότου. Μπορώ να πώ μόνο ότι ήταν .... ΤΕΛΕΙΑ!!! Σε όσες συναυλίες-εμφανίσεις των Mode Plagal ή του Θανάση κι αν έχω πάει, δε θυμάμαι να πέρασα τόσο καλά. Εκτός από το φανταστικό live, ήταν κι όλη αυτή η κατάσταση με το φόρουμ. Συνεχώς φτάναμε στο τραπέζι άγνωστοι (στην πλειοψηφία μας) και ρωτούσαμε λίγο διστακτικά στην αρχή \"εδώ είναι το φόρουμ?\" κι αρχίσαμε σιγά σιγά να τα λέμε, να τα πίνουμε, ξεκίνησε και το live και γίναμε η καλύτερη παρέα! Μακάρι να μπορούσα να βρεθώ και τισ επόμενες δυο μέρες στο σταυρό του νότου...

Δεν ήμουν στην πρώτη θανασοσύναξη, αλλά τώρα που ξαναγύρισα στην αθήνα περιμένω να οργανώσουμε τη δεύτερη! Αν και νομίζω ότι αρκετοί θα ξαναβρεθούμε νωρίτερα στο σταυρό του νότου για τον Μάλαμα.

Χρήστο, στο λέω κι εγώ : όχι, δεν έπαιξε την Αγία Νοσταλγία και δε θυμάμαι κάποιον να προσπάθησε να μας μιλήσει και να μην μπόρεσε.

Τα λέμε!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΧΘΕΣ???? 18 έτη 3 μήνες πριν, #1136

  • Anel
  • Anel's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 768
  • Κάρμα: 0
ΠΑΕΙ....
ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ...
ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΛΙ....

Η τελευταία βραδιά στο Σταυρό ήταν και αυτή εκπλητική...Ο Θανάσης αφιέρωσε στο φόρουμ την Κοιλάδα των Τεμπών με μερικούς μερικούς (noa, όχι δε μιλάω για σένα) να επιμένουν να γίνει .gr
Κάποια στιγμή το μικρόφωνο βρέθηκε στο τραπέζι του φόρουμ με Μαρινάκη και Στάθη από το τραπέζι και Θανάση με Σιώτα από τη σκηνή να προσπαθούν να τραγουδήσουν το ¼νειρο.
Εγώ θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Θανάση που μας κάνει όλα τα χατίρια και μας κακομαθαίνει και λιγουλάκι :laugh:
Αλλά και στη Μάρθα που είναι πάντα Κ Α Τ Α Π ΛΗ Κ Τ Ι Κ Η!
Επίσης να συμφωνήσω με το Χρήστο ότι ο \"Κουτεντές\" είναι υπέροχο τραγούδι! Το περιμένουμε σε δίσκο!
Αυτά από μένα...
ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΘΛΙΜΜΕΝΑ Μ' ΕΝΑ ΣΑΡΑΚΙ ΑΡΜΕΝΙΚΟ

http://stahiologiseis.blogspot.com/

(Αχ αυτό το φόρουμ
αχ αυτό το φόρουμ --> τι νοσταλγικό που ακούγεται τώρα πια αυτό...)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΧΘΕΣ???? 18 έτη 3 μήνες πριν, #1142

  • Jean Marinaque
  • Jean Marinaque's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 524
  • Κάρμα: 0
oraio to triimero..
pame parakato tora... :(
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΧΘΕΣ???? 18 έτη 3 μήνες πριν, #1143

  • Vasiliki N.
  • Vasiliki N.'s Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 22
  • Κάρμα: 0
Hmoun k egw ekei,stis 13..H alh8eia einai oti talaipwrh8hkame arketa mexri na mpoume osoi den eixame kanei krathsh.H parea mou kai egw,kataferame na mpoume molis liga lepta prin vgei o 8anashs,alla ,eytyxws,to apotelesma mas ampozhmiwse.To mono pou me ekane na niwsw asxhma,htan h symperifora tou kosmou sto bar.Oi perissoteroi h8elan na exoun 1 tetragwniko metro gia ton eayto tous,wste na exoun \"panoramikh 8ea\",enw se tetoies periptwseis prepei na ginontai paraxwrhseis,Ayta ,loipon..
Kalh (epomenh)antamwsh!!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: