Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Ο Θανάσης στο gagarin

Re:Tetoia mpanta den ksanaftiaxnetai... 17 έτη 5 ημέρες πριν, #16434

  • navar
  • navar's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 852
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: -36
Είμαι βέβαιος πως για αυτήν την βραδιά θα γραφούν χιλιάδες πράγματα ..θα έχουμε να την συζητάμε για μέρες ,μηνες,χρονια. Θα καμαρώνουμε μιλώντας με αυτούς που θα μπούνε σιγά στο club…θα τους λεμέ πως σε εκείνη την τελευταία συναυλια..στην δύση αυτής της απίστευτης παρέας ήμασταν ΚΑΙ εμείς εκεί…
Δεν θέλω να αρχίσω και εγώ δυθηραμβικα σχόλια γιατί ότι και να πω η έχει είδη ειπωθεί από την πρωινή shu_jg η θα ξαναειπωθεί από αυτούς που θα posterδουν μετά από μένα…θα πω μονο..πως η αρχή ήταν δύσκολη (τουλάχιστον στα δικά μου ματιά έτσι φάνηκε ) δεν έμοιαζαν παρέα…αλλά κάπου εκεί μετά την εμφάνιση της Μάρθας και τον ΣυνΚονγκολεζω badoek θυμηθήκαν και ελπίζω κατάλαβαν γιατί πρέπει να συνεχίσουν να είναι μαζί…
Κλείνοντας θα πω το μοναδικό πράγμα που έχει σημασία ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ

Αγαπημένα μου κοιλαδοπουλα που επιτελούς σας γνώρισα και από κοντά καλημέρα σας !!!!!!!!!!!!



επι του τυπογραφειου : Επιτρέψετε μου να μην σχολιάσω ακόμα τους night on earth είμαι ακόμα επηρεασμένος από την σύναξη και με έχει πιάσει ένα συναίσθημα αγάπης προς τους πάντες σε λίγες μέρες πάλι κοντά σας ο γνωστός καλός « κακός λύκος »<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: navar, στις: 29/04/2007 14:24
Αν ευτυχής ή δυστυχής είμαι δεν εξετάζω.
Πλην ένα πράγμα με χαράν στον νου μου πάντα βάζω --
που στην μεγάλη πρόσθεσι (την πρόσθεσί των που μισώ)
που έχει τόσους...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Tetoia mpanta den ksanaftiaxnetai... 17 έτη 4 ημέρες πριν, #16440

Καλημέρα σε όλους. Με βεβαιότητα θα πω ότι ήταν μια από τις καλύτερες συναυλίες της μπάντας. Απελευθερωμάνοι όλοι οι μουσικοί ξεδίπλωσαν όλο τους το ταλέντο με εκπληκτικά σόλο απ' όλους. Τι να πρωτοθυμηθώ... Τα είπε πολύ καλά η shuji. Στα higlights το τσιφτετέλι του Μπασλάμ. Συνολική διάρκεια κάτι περισσότερο από πέντε νότες. Απίστευτο κέφι, πλημμυρισμένο gagarin, τρομερός παλμός, φαινόταν απο την αρχή ότι αυτή η συναυλία δεν θα ήταν σαν όλες τις άλλες. Ήταν μια γιορτή. ¸στω η τελευταία.

¼σον αφορά στους Night on earth θα πω τα εξής: Επειδή τους άκουσα για πρώτη φορά επιφυλάσσομαι. Αλλά η πρώτη εντύπωση δεν ήταν και πολύ θετική. Παίξαν τρία κομμάτια δικά τους και μία διασκευή από Τα τρία Ρουμπαγιάτ, η οποία θα περιλαμβάνεται σε νέα δισκογραφική δουλειά. Η τραγουδίστρια μου φάνηκε ιδιαίτερα αδύναμη φωνητικά (αν και την αδικούσε ο κακός ήχος), μονοδιάστατη, χωρίς κορυφώσεις. Περισσότερο αδύναμη ήταν και η σκηνική της παρουσία. Άνευρη, περιφερόταν μηχανικά κουνώντας τα χέρια της. Αναπόφευκτα την συγκρίνω στο μυαλό μου με την Μάρθα, μιας και απ ότι φαίνεται θα πάρει τη θέση της. Προφανώς ήταν τρακαρισμένη από το μεγάλο κοινό. Τώρα τα τραγούδια τους ήταν όλα στο ίδιο μοτίβο. Αν εξαιρέσουμε το τελευταίο κομμάτι, τα υπόλοιπα ήταν ανέμπνευστα με ξεχειλωμένα σόλο. Αν είχαν μικρότερη διάρκεια θα κέρδιζαν περισσότερο την προσοχή μου. Μπόλικη παραμόρφωση, τα όργανα και οι μελωδίες δεν διακρίνονταν καθαρά. Λίγο το βιολί έσωζε την κατάσταση, αλλά και πάλι... Δεδομένου ότι δεν μου αρέσει να πειράζονται οι πρώτες εκτελέσεις των κομματιών, περιττό να πω ότι η χθεσινή εκτέλεση των Τριών Ρουμπαγιάτ δεν μου έκανε ιδιαίτερα εντύπωση. Αυτά προς το παρόν. Καλημλέρα
Overhead the albatros hangs motionless upon the air and deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves.....
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Tetoia mpanta den ksanaftiaxnetai... 17 έτη 4 ημέρες πριν, #16441

  • manu_nag
  • manu_nag's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Έμπειρος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 107
  • Κάρμα: 0
καλημερα σε ολους.
λεω να μην πω αυτα που ειπαν οι τρεις πρωτοι και τοσοι που θα ακολουθησουν. απλα σκεφτομαι οτι αξιζαν και τα χιλιομετρα και οι αδεια που σπαταλησα για να ερθω για την βραδια αυτη. απλα τελεια.

ερωτηση 1. μετα το λυκειο τι;
ερωτηση 2. η μαρθα γιατι εφυγε σαν τον μπαγεβιτς;<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: manu_nag, στις: 29/04/2007 15:27
όσοι φυλάνε κλειδαριές και τα κλειδιά γυρίζουν,
δεν έχουν φίλους καρδιακούς, δεν έχουν προκοπή...

(προς γνώση και συμμόρφωση)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Tetoia mpanta den ksanaftiaxnetai... 17 έτη 4 ημέρες πριν, #16442

  • Τιτανοτεραστιος
  • Τιτανοτεραστιος's Avatar
oooooooπ.. B) Videaki no.1 --> :laugh:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Tetoia mpanta den ksanaftiaxnetai... 17 έτη 4 ημέρες πριν, #16444

  • navar
  • navar's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 852
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: -36
Τιτανοτεραστιος έγραψε:
oooooooπ.. B) Videaki no.1 --> :laugh:

makria hsoun re gmt den erxosoun mprosta pou eimastan oloi ...i as estelnes mono thn kamera :P :P
Αν ευτυχής ή δυστυχής είμαι δεν εξετάζω.
Πλην ένα πράγμα με χαράν στον νου μου πάντα βάζω --
που στην μεγάλη πρόσθεσι (την πρόσθεσί των που μισώ)
που έχει τόσους...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Tetoia mpanta den ksanaftiaxnetai... 17 έτη 4 ημέρες πριν, #16445

  • Shu_Ji
  • Shu_Ji's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 541
  • Κάρμα: 0
Λόγω ασθένειας.δεν είναι μούφα είναι αλήθεια.
Δε μ' αναγνωριζετε γιατι ελειπα καιρο,

τα δακρυα μου δεν σας λενε κατι.

Λοιπον, διηγηθειτε μου τι εγινε εδω

να βρω ξανα του νηματος την ακρη. ...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: