Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: ΑΠΛΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΖΩΗΣ...

Re:ΑΠΛΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΖΩΗΣ... 18 έτη 2 μήνες πριν, #1927

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
ANTARHS έγραψε:
Χρήστος Γιαλαμάς έγραψε:
Πες τα ρε Μαρίνα ... αυτοί οι βόρειοι το έχουν δει πολύ άρχοντες...
χαχαχαχα

αν είστε μάγκες κατεβείτε στην 3η Θανασοσύναξη ... Εμείς θα σας περιμένουμε...

AΝ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΑΓΚΕΣ ΑΝΕΒΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ....¨}ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΣΤΑ ΛΗΜΕΡΙΑ ΣΑΣ.....

Ναι αλλά όταν παρουσιαστήκατε εσείς στα λημέρια μας, σας πήγαμε στο Θανάση, νομίζω??????????????????????????

Εσείς έχετε κάτι αντίστοιχο να προσφέρετε? Δε νομίζω......:P

Πέρα από την πλάκα, έχω να σας προτείνω να κόψετε τις δημοκρατικές διαδικασίες αλλιώς δεν θα καταφέρετε ποτέ να κάνετε την πολυπόθητη Θανασοσύναξη Βορειοελλαδιτών :rolleyes:

Ορίστε ημερομηνία και μέρος και όποιος έρθει, ήρθε ..... με τις πολλές συζητήσεις δεν γίνετε δουλειά :x
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΑΠΛΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΖΩΗΣ... 18 έτη 2 μήνες πριν, #1984

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
Θεσσαλονικεις ξεκολλατε . Ο Ανταρησ συγκεκριμενα . Δεν γινεται πετυχημενο meeting χωρις Πετρο , Ανεστη και τους υπολοιπους της παρεας του Αγιου Βασιλη , που σκανε στις συναυλιες με μια σχολικη τσαντα γεματη μπυρες . Περιμενετε να στρωσει ο καιρος ωρε παλικαρια
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΑΠΛΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΖΩΗΣ... 18 έτη 2 μήνες πριν, #1990

  • ANTARHS
  • ANTARHS's Avatar
Σκιπίωνας έγραψε:
Θεσσαλονικεις ξεκολλατε . Ο Ανταρησ συγκεκριμενα . Δεν γινεται πετυχημενο meeting χωρις Πετρο , Ανεστη και τους υπολοιπους της παρεας του Αγιου Βασιλη , που σκανε στις συναυλιες με μια σχολικη τσαντα γεματη μπυρες . Περιμενετε να στρωσει ο καιρος ωρε παλικαρια

ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΡΕ ΣΚΙΠΙΩΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΛΕΙΠΟΥΝ Ο ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ?ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.......ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΗΛΕΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙΣ....ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΘΑ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΟΙ(ΒΛΕΠΕ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΟ.......ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΑΛΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.......
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΑΠΛΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΖΩΗΣ... 18 έτη 2 μήνες πριν, #1997

  • penakio
  • penakio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 71
  • Κάρμα: 0
εγω ,ταπεινα μιλώντας... η μονη ενσταση που μπορω να έχω...μιας και δεν ξέρω κνν...ως νέο μέλος...είναι πως ο σωτήρησ εχει χτυπήσει το πόδι οτυ και δεν είναι σωστό να αγνοηθει αυτο...
Ίσως η μεγάλη περιπέτεια μας περιμένει σε μια πάροδο που δεν της δώσαμε σημασία.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΑΠΛΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΖΩΗΣ... 18 έτη 2 μήνες πριν, #2000

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
Σκαω απο τη ζηλια μ? Εκει θα ειμαι μωρη φολα , αλλα να ξερεις οτι θα φαμε πακετο
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:ΑΠΛΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΖΩΗΣ... 18 έτη 2 μήνες πριν, #2008

  • ANTARHS
  • ANTARHS's Avatar
penakio έγραψε:
εγω ,ταπεινα μιλώντας... η μονη ενσταση που μπορω να έχω...μιας και δεν ξέρω κνν...ως νέο μέλος...είναι πως ο σωτήρησ εχει χτυπήσει το πόδι οτυ και δεν είναι σωστό να αγνοηθει αυτο...

ΑΣ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΩΤΗΡΗ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΤΑΔΑ.....
ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ,ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ,ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΑΝΑΛΟΓΗ ΘΕΛΗΣΗ ΒΕΒΑΙΑ......
ΣΚΙΠΙΩΝ ΕΛΑ ΚΑΤΑ ΕΔΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΥΡΙΑΣΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ ΣΥΡΤΑΡΙ.........
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: