Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Rolling Stones

Rolling Stones 18 έτη 1 μήνας πριν, #2262

  • PaP
  • PaP's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 62
  • Κάρμα: 0
Βγήκαν οι τιμές για τα εισιτήρια. Το φτηνότερο είναι 78 αλλά δε τα δίνω. Μου φαίνονται ολίγον τι ξεφτυλισμένοι. Κάνουν τόσο μεγάλες περιοδείες χωρίς να έχουν κάτι ουσιαστικά νέο να πούνε για το χρήμα και μόνο. Στους Floyd προσφέραν 150 εκ. $ μετά το Live8 και αρνήθηκαν γιατί απλά δε το νιώθανε... Διαφορά ήθους πιστεύω... Και αυτό τους κάνει για μένα μεγαλύτερο μύθο απο τους Rolling Stones χωρίς να θέλω βέβαια να τους μειώσω αλλά και ποιος είμαι εγώ για να κάνω κάτι τέτοιο. Και μιας που ξέφυγα από το θέμα αυτό είναι που θαυμάζω και στο Θανάση. Χωρίς διαφήμιση, χωρίς βιντεκλίπ, χωρίς συναυλίες καλά καλά :blink: και κοιτάχτε πόσοι είμαστε θανασόπληκτοι και όχι μόνο ποσοτικά (όλες οι συναυλίες φίσκα) άλλα και όλοι ξέρουν όλους τους στίχους απέξω και όλοι συγκινούνται...

Θα μεταφέρει κάποιος Moderator το ποστ γιατί τελικά είναι σε λάθος μέρος ?? Sorry !<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: PaP, στις: 21/02/2006 00:42
Πέρα από τους λόφους, πέρα από τα βλέφαρα
υπάρχει τόπος και για σένα
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Rolling Stones 18 έτη 1 μήνας πριν, #2263

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
Συμφωνω οτι αυτο που κανουν οι Stones ειναι ανηθικο , οπως και το οτι στερειται ουσιας . Ομως υπαρχουν και χειροτερα , οπως οι \"Doors of the 21st Century\" , με τους Ray kai Robby να παριστανουν τους βρυκολακες για μια χουφτα δολλαρια .

Οσον αφορα τους Pink Floyd , θα πουλουσα την ψυχη μου στον καλλιτεχνη με τα πολλα \"α\" (εδω πεφτει λογοκρισια για να μην φαμε και καμια μηνυση :blink: ) για να τους δω επανενωμενους<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Σκιπίωνας, στις: 21/02/2006 00:54
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: