Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Συναυλία στο Πήλιο - Φράγμα Παναγιώτικο 25/7/09

Re:Συναυλία στο Πήλιο - Φράγμα Παναγιώτικο 25/7/09 14 έτη 9 μήνες πριν, #29477

  • melia
  • melia's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 286
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 9
νηφαλια και παράλογη η γη που περπατώ.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναυλία στο Πήλιο - Φράγμα Παναγιώτικο 25/7/09 14 έτη 9 μήνες πριν, #29478

  • eimaiautopukynhgaw
  • eimaiautopukynhgaw's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 5
  • Κάρμα: 0
Aν μαζευτούμε πολλοί για ελεύθερο, νομίζω ότι μπορούμε να μείνουμε κι εδώ :

\"...Βόρια του φράγματος συναντούμε το μοναστήρι της Παναγίας Τουρκογιάννη η Καλογιάννη, ένα κτίσμα του 1566 που μάλλον χτίστηκε πάνω στα ερείπια άλλης παλαιότερης Εκκλησίας. Σήμερα υπάρχει μόνο το καθολικό του, τα κελιά του έχουν καταστραφεί...\"

Ακούγεται φρικιαστικό αλλά μπορούμε να το δοκιμάσουμε :rolleyes:

Η σίγουρη επιλογή πάντως είναι το κάμπινγκ ¨ΣΥΚΙΑ\" αν και αμφιβάλλω για το αν θα μπορούμε να πάρουμε τα πόδια μας μετά τα live...
\\"zhtw h koinwnia twn paidiwn kai twn zwwn!oxi olwn!aytwn pou den exoun apokthsei akomh anthrwpines synitheies..\\"
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναυλία στο Πήλιο - Φράγμα Παναγιώτικο 25/7/09 14 έτη 9 μήνες πριν, #29483

  • C@rpe D!em
  • C@rpe D!em's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 48
  • Κάρμα: 1
Camping Σηκιά 15 λεπτά...

Δύσκολο μέρος για να μπορείς να πας κάπου ωραία μετά....

¸τσι και γίνονταν σε κάνα Κισσό... αχχχχ....
Και τα παρτάλια οι σκέψεις μας,
πειρατική σημαία.
Όλα στραβά γινήκανε
και όλα είν' ωραία.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναυλία στο Πήλιο - Φράγμα Παναγιώτικο 25/7/09 14 έτη 9 μήνες πριν, #29484

  • feirouge
  • feirouge's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 60
  • Κάρμα: 7
Παίζει να είναι στη συναυλία και ο Χαρούλης. Τον πέτυχα χθες στο Δοχό που είχα πάει για καφέ -παραθεριζει εκεί όσο διαρκούν οι ηχογραφήσεις μάλλον- και μετά απο λίγο έφυγε για το σπίτι του Θανάση για ηχογράφηση. Μόλις τους είπα ότι είμαι Θανασόπληκτη μου είπανε να πάω στην ηχογράφηση κ δεν πήγα. Μουτζώστε με τώρα όλοι μαζί,μου αξίζει νομίζω.

Α! Ο τύπος απ το Δοχό μου είπε ότι από του χρόνου και για 2-3 χρόνια ούτε Μάλαμας ούτε Θανάσης στο Δοχό, γιατί προσανατολίζονται σε ξένα συγκροτήματα...Δυστυχως.<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: feirouge, στις: 23/07/2009 13:21
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναυλία στο Πήλιο - Φράγμα Παναγιώτικο 25/7/09 14 έτη 9 μήνες πριν, #29496

  • Asmodaius
  • Asmodaius's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 491
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: 8
feirouge έγραψε:
Παίζει να είναι στη συναυλία και ο Χαρούλης. Τον πέτυχα χθες στο Δοχό που είχα πάει για καφέ -παραθεριζει εκεί όσο διαρκούν οι ηχογραφήσεις μάλλον- και μετά απο λίγο έφυγε για το σπίτι του Θανάση για ηχογράφηση. Μόλις τους είπα ότι είμαι Θανασόπληκτη μου είπανε να πάω στην ηχογράφηση κ δεν πήγα. Μουτζώστε με τώρα όλοι μαζί,μου αξίζει νομίζω.

Α! Ο τύπος απ το Δοχό μου είπε ότι από του χρόνου και για 2-3 χρόνια ούτε Μάλαμας ούτε Θανάσης στο Δοχό, γιατί προσανατολίζονται σε ξένα συγκροτήματα...Δυστυχως.Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: feirouge, στις: 23/07/2009 13:21

Ο Χαρούλης δεν εμφανίστηκε.
¼σο για τη συναυλία:
Σωκράτης - Θανάσης σημειώσατε 2.
Και αυτό γιατί στο Σωκράτη, πλέον πολύς κόσμος παέι για τη πριγκηπέσσα αντί να πηγαίνει για τον Σωκράτη.
Αντιθέτως στον Θανάση, παέι για τον Θανάση.
Πέρα από αυτό ήταν ένα όμορφο (αν και καυτό - 40+ το Σάββατο - ) δίημερο, με 6 γεμάτες ώρες, μουσικής κατάνυξης.
Και εις άλλα με υγεία!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναυλία στο Πήλιο - Φράγμα Παναγιώτικο 25/7/09 14 έτη 9 μήνες πριν, #29498

  • hatzi_88
  • hatzi_88's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 629
  • Κάρμα: 11
Asmodaius έγραψε:
feirouge έγραψε:
Παίζει να είναι στη συναυλία και ο Χαρούλης. Τον πέτυχα χθες στο Δοχό που είχα πάει για καφέ -παραθεριζει εκεί όσο διαρκούν οι ηχογραφήσεις μάλλον- και μετά απο λίγο έφυγε για το σπίτι του Θανάση για ηχογράφηση. Μόλις τους είπα ότι είμαι Θανασόπληκτη μου είπανε να πάω στην ηχογράφηση κ δεν πήγα. Μουτζώστε με τώρα όλοι μαζί,μου αξίζει νομίζω.

Α! Ο τύπος απ το Δοχό μου είπε ότι από του χρόνου και για 2-3 χρόνια ούτε Μάλαμας ούτε Θανάσης στο Δοχό, γιατί προσανατολίζονται σε ξένα συγκροτήματα...Δυστυχως.Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: feirouge, στις: 23/07/2009 13:21

Ο Χαρούλης δεν εμφανίστηκε.
¼σο για τη συναυλία:
Σωκράτης - Θανάσης σημειώσατε 2.
Και αυτό γιατί στο Σωκράτη, πλέον πολύς κόσμος παέι για τη πριγκηπέσσα αντί να πηγαίνει για τον Σωκράτη.
Αντιθέτως στον Θανάση, παέι για τον Θανάση.
Πέρα από αυτό ήταν ένα όμορφο (αν και καυτό - 40+ το Σάββατο - ) δίημερο, με 6 γεμάτες ώρες, μουσικής κατάνυξης.
Και εις άλλα με υγεία!

Που καθόσουνα και δε σε είδα :blink: !
Δε μπόρεσα να πάω Μάλαμα λόγω τρελής γκαντεμιάς.Αλλά δε πειράζει B) .¼σο για το λάιβ του Θανάση ήταν πάρα πολύ καλά.Νομίζω το καλύτερο καλοκαιρινό απο όσα έχω δει.Το πήλιο είναι το καλύτερο, και το φράγμα πανέμορφο!Δυστυχως δε το είδα με το φως της ημέρας.Αυτά...Χαιρετίσματα απο Βόλο B) .
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: