Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Συναυλία στην Πάτρα - 23/09/09

Re:Συναυλία στην Πάτρα - 23/09/09 14 έτη 9 μήνες πριν, #29600

  • loukal
  • loukal's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 14
  • Κάρμα: 1
Πριν από κάποια χρόνια που είχα ακούσει τον Θανάση στο Αρχαίο Ωδείο, ήταν καλές οι συνθήκες, αλλά δεν επιμένω περισσότερο. Εμένα μ'αρέσει το Αρχαίο Ωδείο (και για τον Θανάση), παρόλο που στις 23 θα είμαι Αθήνα και θα χάσω τη συναυλία...<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: loukal, στις: 12/08/2009 13:53
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναυλία στην Πάτρα - 23/09/09 14 έτη 9 μήνες πριν, #29602

  • melia
  • melia's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 286
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 9
Δεν είναι χωρικό το ζήτημα!
Είναι θέμα νοοτροπίας τόσο του κόσμου της Πάτρας που νομίζει ότι το Αρχαίο Ωδείο ειναι Ηρώδειο όσο και της διοργάνωσης, ΚΥΡΙΩΣ της διοργάνωσης βασικά.

1. Γεμίζουν οι πρώτες σείρες με \"επισήμους\" που βαριούνται τη ζωή τους έχουν ετοιμαστεί για να πανε μετά στα πιο \"ιν\" μαγαζιά για ποτό και κάθονται και στέλνουν μηνυματα σαν γλάστρες και σε αγριοκοιτουν αν τραγουδας κιολας.

2. ¼πως σε όλα τα αρχαία θέατρα η σκηνή αποτελείται απο ένα ορθογώνιο τμήμα πίσω, που καλύπτεται στις συναυλίες, και ένα ημικυκλιο μπροστα που παραμένει αχρησιμοποίητο. Θα μου πείτε πολύ καλός χώρος για να χορέψουμε την ανδρομέδα. ¼μως στο παρελθόν όταν κάποιος καλλιτεχνης είχε προτείνει να καθίσει το κοινό οκλαδόν εκεί, η πρόταση απορριφθηκε.

3. Υπάρχουν εθελοντές απο τη διοργάνωση που σε παρατηρούν καθ' όλη τη διάκεια της συναυλίας και σου κάνουν παατηρηση αν καπνίζεις ή πίνεις (πράγμα που το σέβομαι γιατί είναι αρχαιολογικός χώρος), αλλά δεν δέχομαι να έρχεται και να μου κανει παρατηρηση επειδή βγάζω φωτογραφίες, και μάλιστα χωρίς φλάς, αν ο πόνος τους ήταν μην ενοχληθούν οι καλλιτεχνες, που δεν το νομίζω.

Αυτά τα ολίγα.
Δεν παραπονιέμαι άλλο, πάλι καλα που έρχεται Πάτρα να λέω.
νηφαλια και παράλογη η γη που περπατώ.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναυλία στην Πάτρα - 23/09/09 14 έτη 9 μήνες πριν, #29605

  • Φοινίκη
  • Φοινίκη's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 555
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 3
  • Κάρμα: 16
:ohmy:
Ώστε!!
Επιτέλους καταλάβαμε γιατί τόσες ενστάσεις.<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Φοινίκη, στις: 12/08/2009 18:23
Το καλό σου το καλό μου
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναυλία στην Πάτρα - 23/09/09 14 έτη 8 μήνες πριν, #29693

  • NPD
  • NPD's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 1
  • Κάρμα: 0
Ξερεις κανεις αν θα υπαρχει προπωληση και που;
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναυλία στην Πάτρα - 23/09/09 14 έτη 8 μήνες πριν, #29696

  • melia
  • melia's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 286
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 9
Το live δεν θα γινει Αρχαιο Ωδειο. Θα γινει σε άλλο χωρο, ο θανασης δεν ηθελε λογω των αρνητικών που εχει!Δωσε ρε αρρωστια Θαναση!
Το τελευταιο λαηβ της καλοκαιρινης περιοδειας απλα δεν θα υπαρξει! Θα βαλω αρβιλα να χτυπηθω σε μικουτα και ματσιφταρι(μου το χρωσταω απο το φραγμα :side: :silly: )! Για τους αθηναιους φιλους μας (που ελπιζω να μας κανουν την τιμη) εχω να πω ότι 2 η ωρα τη νυχτα εχει τρενο ή λεωφορειο για αθηνα! Περισσοτερες πληροφορίες συντομα!
Λογικα η προπωληση θα αρχισει την αλλη βδομαδα στα κλασικα μιουζικαλ, παπασωτηριου κλπ κλπ!
νηφαλια και παράλογη η γη που περπατώ.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναυλία στην Πάτρα - 23/09/09 14 έτη 8 μήνες πριν, #29701

  • κρυστάλλινος αρουραίος
  • κρυστάλλινος αρουραίος's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • "βασιλικό χαϊδεύει με το 'να χέρι της"
  • Καταχωρήσεις: 1768
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 9
  • Κάρμα: 59
Πρωτον respect στο Θαναση που αλλαξε τον χωρο!
Πραγματικα το Αρχαιο Ωδειο δεν κανει σε καμια περιπτωση για συναυλια Θαναση/Σωκρατη.
Δευτερον:
ΑΝ ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΟΙ(ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ) ΣΥΝΑΥΛΙΟΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ΔΕΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΘΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΕΒΑΣΤΟ ΑΡΙΘΜΟ ΑΤΟΜΩΝ ΣΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΠΑΤΡΑΣ, ΥΠΟΣΧΟΜΑΣΤΕ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΣΥΝΑΥΛΙΟΤΟΥΡΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ(Πολυ που σας ενοιαξε, αλλα λεμε τωρα :huh: :P ).
Το λαιβ θα ειναι το καλυτερο της περιοδειας διοτι ως τελευταιο οφειλουμε να τα σπασουμε ολα! :)
"...κι εμένα, που ξαγρύπνησα, με πιάνει η ανησυχία,
αν είναι οι αναμνήσεις μου ψεύτικες ή σωστές..."
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: