Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Συναυλία στο "Δοχό", Καρίτσα Λαρίσας - 11/06/11

Re:Συναυλία στο 12 έτη 10 μήνες πριν, #32959

  • feirouge
  • feirouge's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Ανώτερος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 60
  • Κάρμα: 7
Jimmy The Saint έγραψε:
Παραλία Καρίτσας; Μήπως εννοείς παραλία Στομίου; Στο Στόμιο έχει camping οργανωμένο με όχι και πολύ καλές κριτικές (λογικά θα είναι ανοιχτό), στην Καρίτσα δεν νομίζω να μπορέσετε να βάλετε σκηνές πουθενά.
Τα τσίπουρα ναι και άνετα μάλιστα.
Εισιτήρια θα έχει και στην πόρτα. Δεν νομίζω να γίνει και τόσο χαμός, δεν έχει γίνει ποτέ ως τώρα τέτοιο θέμα στο Δοχό.

jimmy με εισιτηρια δε νομιζω να παιξει θεμα, αλλα ο κόσμος όσο πάει κ πληθαίνει με τα χρόνια, οπότε καλύτερα φυλαγε τα ρουχα σου για να χεις τα μισά. Προπερσι είχε τόσο λαό που καταφτάσαμε 9 και τεταρτο κ καταλήξαμε στο υψος της...πισίνας. Χρειαζόμασταν κυαλια! Εσείς επειδή ήσασταν μπροστά, δε καταλάβατε μάλλον ότι μέχρι την πισίνα δεν έπεφτε καρφίτσα!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναυλία στο 12 έτη 10 μήνες πριν, #32960

  • Jimmy The Saint
  • Jimmy The Saint's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 354
  • Κάρμα: 28
ναι ότι γίνεται χαμός γίνεται δεν λέω, για αυτό φροντίζουμε να πάμε από νωρίς, να έχουμε και θέσεις μπροστά μπροστά. Αν έρθεις από τις 7-8 που ανοίγουν οι πόρτες και δεις πόσος κόσμος περιμένει απ' έξω καταλαβαίνεις τι γίνεται, όλες οι μπροστά θέσεις γεμίζουν μόνο από αυτούς.
Οπότε ελάτε από νωρίς να την πέσουμε όλοι μαζί μπροστά να περάσουμε τζάμι, και εννοείτε ότι ισχύει η συνάντηση στο Αριόπρινο που λέει ο pizanelo πιο κάτω, μετά κατεβαίνουμε όλοι μαζί για το λάιβ.
Έτσι ντύνω την γυμνή μου κακοήθεια με ξέφτια κλεμμένα από τις γραφές και πιο Άγιος δείχνω κυρίως όταν τον Διάβολο παριστάνω...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναυλία στο 12 έτη 10 μήνες πριν, #32968

  • pizanelo
  • pizanelo's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 185
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: 26
marina g. έγραψε:
pizanelo έγραψε:
Καλό καλοκαίρι παιδιά. Καλή αρχή με Δοχό σε όλους μας. Κάπου πρός το μεσημέρι του Σαββάτου αρκετοί (ξέρουν αυτοί ποιοί είναι κι ας το δηλώσουν)θα μαζευτούμε εδώ: www.4ty.gr/utf_index.php?p=merchant&id=9857 Ελάτε να γίνουμε όλοι μια παρέα. B) B) :cheer: :laugh:

Πότε κανονίστηκε αυτό...???
Πλάκα κάνω φυσικά, όπου είσαι εσύ θα είμαστε κι εμείς, δεν γίνεται αλλιώς!!! ;)

"Η παρέα έρχεται, τσίπουρο πάρε, χρήματα έχουμε, οι αγριοφωνάρες σας φαντάζομαι είναι στα καλύτερά τους άρα είμαστε έτοιμοι. Τι λες? "

"Είμαι πανέτοιμος όσο κι ο χοντρός navar navar"...(τα λόγια είναι διασκευή από το τραγούδι Φέγγαρος) :silly: τι μλκια είπα πάλι! Ανυπομονώ πουλάκι μου!! :kiss:
....όποιος πονάει και δεν το φανερώνει κάνει το πόνο άρχοντα
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναυλία στο "Δοχό", Καρίτσα Λαρίσας - 11/06/11 12 έτη 10 μήνες πριν, #32971

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
Aριόπρινο, τα κοψίδια στη σχάρα, και τα μυαλά στο blender. Και άμα λάχει δεν πάμε καθόλου Θανάης.
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναυλία στο 12 έτη 10 μήνες πριν, #32974

  • navar
  • navar's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 852
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: -36
pizanelo έγραψε:

"Είμαι πανέτοιμος όσο κι ο χοντρός navar navar"...
αμα δεν φτάσει το κάρμα σου στο -30 και δεν σου μαυρίσω και τα 2 τα ματάκια να μήν με λένε Navar ,Navar! πορνόγερε έ πορνόγερε ! :P :P
Αν ευτυχής ή δυστυχής είμαι δεν εξετάζω.
Πλην ένα πράγμα με χαράν στον νου μου πάντα βάζω --
που στην μεγάλη πρόσθεσι (την πρόσθεσί των που μισώ)
που έχει τόσους...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Συναυλία στο 12 έτη 10 μήνες πριν, #32980

  • Jimmy The Saint
  • Jimmy The Saint's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 354
  • Κάρμα: 28
Τι ώρα λέτε για Αριόπρινο;

Info: Το Αριόπρινο είναι ταβέρνα μέσα στα δέντρα με αρκετά καλό φαγητό και άφθονες μπίρες. Βρίσκετε λίγο πιο πάνω από το Δοχό, μόλις περνάς το ξενοδοχείο/συναυλιακό χώρο "Δοχός" έχει στροφή δεξιά (και πινακίδα αν θυμάμαι καλά) όπου ακολουθείς το δρόμο και σε 10 λεπτά το βρίσκεις μπροστά σου. Ο δρόμος μπορεί να μην είναι τέλειος αλλά η διαδρομή είναι υπέροχη.
Έτσι ντύνω την γυμνή μου κακοήθεια με ξέφτια κλεμμένα από τις γραφές και πιο Άγιος δείχνω κυρίως όταν τον Διάβολο παριστάνω...
Τελευταία Επεξεργασία: 12 έτη 10 μήνες πριν, από τον/την Jimmy The Saint.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: