Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Το Avopolis έχει καταντήσει οπαδικό site

Re:Το Avopolis έχει καταντήσει οπαδικό site 13 έτη 6 μήνες πριν, #31618

  • pizanelo
  • pizanelo's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 185
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 2
  • Κάρμα: 26
Μια αστική μή κερδοσκοπική εταιρία όπως αυτή, πρώτον έχει τον τρόπο να μη πληρώνει φόρους. Αυτό γνωρίζω. Γι΄ αυτό κ πολλοί καλλιτέχνες καταφεύγουν εκεί. Ο λόγος της "προκλητικής" ας πούμε διαφήμισης μπορεί να είναι και παράνομος μπορεί να έχει και τη συγκατάθεση του Θανάση. Εντάξει δεν είναι και στην ΤV. Σε κάποιες ιστοσελίδες είναι. Και δε με χαλάει καθόλου γιατι ξέρω πολύ κόσμο που έχει ακούσει και έχει γνωρίσει τον Θανάση και δεν έχουν πατήσει σε συναυλία ποτέ. Αυτός που είναι να πάει θα πάει. Το μόνο που θα διαφήμιζε τον Θανάση και θα φτάσει το σημείο να γίνεται χαμός ώστε να μη θέλουμε να πάμε σε συναυλία (φίλε μου navar) είναι μια "πριγκηπέσα" απ' τον Θανάση. Έτσι εγώ νομίζω. Όσο για το ότι η εν λόγω εταιρία κάνει τη διαφημισή της με τέτοιο τρόπο λέω εγώ ο αδαής: Μήπως δεν εισέπραξε τα αναμενόμενα και προσπαθεί να ανεβάσει για τυχόν επερχόμενα γεγονότα τον αριθμό εισιτηρίων. Σιγά τον κόσμο που είχε στη Λάρισα. Τους 5.500 της Αθήνας αναφέρει. Δε ξέρω μια σκέψη έκανα. Τους μουσικούς και την όλη κατάσταση προβάλει όχι το δίσκο. Πάντως δε μ' ενοχλεί και τόσο. :dry: και :unsure:
....όποιος πονάει και δεν το φανερώνει κάνει το πόνο άρχοντα
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Το Avopolis έχει καταντήσει οπαδικό site 13 έτη 6 μήνες πριν, #31621

  • Τειρεσίας
  • Τειρεσίας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Νεαρός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 32
  • Κάρμα: 1
Δεν πολυκαταλαβαίνω ποιό είναι το θέμα. Μιλάμε απλά για ένα δελτίο τύπου, το οποίο ανέβηκε σε πολλά σάιτ. Και στο σάιτ του Διφώνου το πήρε το μάτι μου, ας πούμε. Και φαντάζομαι θα έχει ανέβει και αλλού. Όταν φτάνει έν ΔΤ σε ένα σάιτ, συνήθως ανεβαίνει όπως είναι. Γιατί ξεχωρίζουμε το avopolis και λέμε "έγινε οπαδικό σάιτ";
Κι αν σου πουν πως μʼείδαν τύφλα / πες τους το κανα για σένα
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Το Avopolis έχει καταντήσει οπαδικό site 13 έτη 6 μήνες πριν, #31622

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
Τειρεσίας έγραψε:
Δεν πολυκαταλαβαίνω ποιό είναι το θέμα. Μιλάμε απλά για ένα δελτίο τύπου, το οποίο ανέβηκε σε πολλά σάιτ. Και στο σάιτ του Διφώνου το πήρε το μάτι μου, ας πούμε. Και φαντάζομαι θα έχει ανέβει και αλλού. Όταν φτάνει έν ΔΤ σε ένα σάιτ, συνήθως ανεβαίνει όπως είναι. Γιατί ξεχωρίζουμε το avopolis και λέμε "έγινε οπαδικό σάιτ";

Προφανώς και δεν κάθισα να ερευνήσω διο διεξοδικά το θέμα. Εκεί το είδα, και αυτό ανέφερα.
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: