Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Στα Κέρατα Του Ταύρου

Στα Κέρατα Του Ταύρου 13 έτη 1 εβδομάδα πριν, #32560

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
Σαν site, στεκόμαστε ενάντια στην καταπάτηση των πνευματικών δικαιωμάτων των δημιουργών.
Όσα links ανέβαιναν, σβήνονταν πάραυτα. Τώρα γιατί ένα thread με live links έμεινε online για ένα ολόκληρο χρόνο, δε μπορώ να το καταλάβω. Προφανώς κανένας admin ή mod δεν ψήθηκε να το κλειδώσει? Γιατί δεν είδε κανείς τα live links?

Μερικές φορές αμφιβάλλω για το αν μπαίνουμε στον κόπο να σκεφτούμε το αποτέλεσμα όσων κανουμε post. Live links σε "ημιεπίσημο" site? Μπράβο ρε μάγκες. Το κάναμε μπουρδέλο.

Κατά τη διάρκεια εγγραφής μας στο site, αποδεχόμαστε κάποιους όρους. Ανάμεσα σε αυτούς, δεσμευόμαστε ότι δε θα postάρουμε live links στο forum. Μιλάμε για copyrighted υλικό, για να μην παρεξηγούμαστε. Θέλετε να μοιράσετε τα Κέρατα? Βρείτε κάποιον άλλο τρόπο.

Βέβαια ό,τι και να πω εγώ, στο τέλος όλο και κάποιος θα βρεθεί να μας αποκαλέσει αυταρχικούς, βλάκες και ούτω καθεξής. Εντάξει, μικρογραφία της κοινωνίας είναι το κάθε forum. So, αν δε θέλετε να μας τρέχουν στα δικαστήρια, και φυσικά το site να κλείσει, MHN KANETE POST COPYRIGHTED ΥΛΙΚΟ.

Νομίζω πως απευθύνομαι σε ανθρώπους των οποίων το πνευματικό επίπεδο είναι πολύ πάνω από το μέσο όρο. Μη μας αναγκάζετε να γίνουμε κυβερνομπάτσοι, και να αρχίσουμε τα ban.
To προηγούμενο thread με τίτλο "Στα Κέρατα του Ταύρου" διεγράφη, και ζητάμε συγγνώμη από τον Θανάση Παπακώστα για την ανεπάρκειά μας στο να περιφρουρήσουμε το forum, με αποτέλεσμα να συμβεί ό,τι συνέβη.

Τέλος, ενδέχεται "Τα Κέρατα" να κυκλοφορήσουν στο εγγύς μέλλον, σε καλαίσθητο πακετάκι. Επίσημα.
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Τελευταία Επεξεργασία: 13 έτη 1 εβδομάδα πριν, από τον/την Σκιπίωνας.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re: Στα Κέρατα Του Ταύρου 13 έτη 1 εβδομάδα πριν, #32561

  • n0i2
  • n0i2's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Φρέσκος Χρήστης
  • Ξύπνα να δεις τους άρχοντες πως γίνονται κουρέλια
  • Καταχωρήσεις: 11
  • Κάρμα: 1
Ήθελα να 'ξερα πάντως πως κυκλοφόρησε το ντοκιμαντέρ στο internet απ'την αρχή... Αν έχω καταλάβει καλά ήταν σε πολύ κλειστό κύκλο και είχε παίξει μόνο σε μια αίθουσα σε κάποιο σινεμά στην Αθήνα... τέλος πάντων, δε θέλω να πω κάτι παραπάνω. Αν είναι να κυκλοφορήσει ας κυκλοφορήσει, εγώ προσωπικά θα το αγοράσω και θα το προτείνω και σε άλλους. Αν δε κυκλοφορήσει θα βρούμε άλλους τρόπους όπως είπες...
Σε ορυχεία σκοτεινά πετάω τα σκουπίδια... όσα μου έφερε η ζωή... μα όσα κι εγώ της πήγα...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: