Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Μια ωραία γιορτή στην "εξορία"

Μια ωραία γιορτή στην "εξορία" 18 έτη 3 μήνες πριν, #1191

Τα νησιά έχουν το δικό τους δίκτυο, τελικά. Σήμερα είναι η μέρα της γιρτής μου εδώ στην ακριτική Χίο αλλά το πρώτο δώρο έφτασε στο σχολείο χθες βράδυ, από ένα άλλο ακριτικό νησί. Και είναι ένα δώρο με πολύ - πολύ - πολύ Θανάση....

Ευχαριστώ πολύ τον συμπάσχοντα εξόριστο Θανασόπληκτο. Αφού φτιαχτήκαμε προεόρτια χθες βράδυ με την παρέα και με πολύ ππολύ πολύ Θανάση ακολούθησαν οι εξαιρετικές \"Σειρήνες στο Αιγαίο\". Βραδυά μοναδική, ελπίζω και η σημερινή, της γιρτής μου, να είναι έτσι. Τουλάχιστον τώρα το πρωί τα σημάδια είναι πολύ θετικά...

Για άλλη μια φορά τις ευχαριστίες μου στον εξόριστο Γαλλομαθή, σε κάθε εξόριστο και εξόριστη σε νησί αλλά και σε όλους τους φίλους. Και στους φοιτητές που συμπίπτουν οι συναυλίες με εξεταστική: να είστε σίγουροι ότι θα είναι από τις περιόδους με τις πιο γλυκές αναμνήσεις.

Τα σέβη μου
Γλυκά θα ανοίξει η Κλειδαριά της Πόρτας για το Σύμπαν...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μια ωραία γιορτή στην 18 έτη 3 μήνες πριν, #1195

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Να ´σαι καλά βρε Αντώνη, πολύχρονος και ευτυχισμένος με τη γυναίκα σου και τους ανήλικους θαυμαστές :rolleyes:<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Μαρίνα Φραγκίσκου, στις: 17/01/2006 10:41
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μια ωραία γιορτή στην 18 έτη 3 μήνες πριν, #1200

  • ANTARHS
  • ANTARHS's Avatar
ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ,ΘΟΛΑ ΑΠΟ ΝΟΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΛΩΔΙΕΣ ΦΙΛΕ ΓΝΩΣΤΕ-ΑΓΝΩΣΤΕ....ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ,ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑ,ΓΑΛΟΥΧΗΣΕ ΤΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΣΛΑΜ....
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μια ωραία γιορτή στην 18 έτη 3 μήνες πριν, #1203

  • [siris]
  • [siris]'s Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 194
  • Κάρμα: 0
Χρόνια καλά, ζωντανά κι ελεύθερα τόσο μακριά, τόσο κοντά εκεί κάπου όπου όλα θα μοιάζουν πιο δικά σου, εκεί που θα ανθίζουν βενσερέμος μέσα στην άμμο της πιο πολύχωμης παραλίας...

Δυστυχώς δεν τα κατάφερα να ήμουν εκεί μαζί σας, αν και την Παρασκευή βρέθηκα αρκετά κοντά.
Επιφυλάσσομαι για την θανασοσύναξη... :rolleyes:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: