Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Μάρθα Φρ.

Re:Μάρθα Φρ. 18 έτη 1 μήνας πριν, #3257

  • PETROS
  • PETROS's Avatar
Γεια χαρά. Είμαι ο Πέτρος, και παίρνω πρώτη φορά το θάρρος να γράψω, γιατί μου φαίνεται αδιανόητο να υπάρχει άνθρωπος που δεν του αρέσει η Μάρθα και μάλιστα να γράφει με τέτοιο θράσος .Η γνώμη μου είναι πως πολύ απλά o KID A δεν έχει γούστο, γιατί είναι αντικειμενικά μία από τις καλύτερες φωνές που έχουν βγει τελευταία. Μου αρέσει πολύ και η Μελίνα και η Λιζέτα αλλά πιστεύω πως η Μάρθα έχει απίστευτη γκάμα και μπορεί να πει τα πάντα. Μπορώ να τη συγκρίνω μόνο με την Αλεξίου ή τη Βιτάλη. Αυτά.
Ευχαριστώ πολύ για τη φιλοξενία
Πέτρος Γιαννάκης
από Κρήτη

ΥΓ: ¸χω δύο παιδιά και τα νανουρίζω με το Βάρκα μου μπογιατισμένη.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μάρθα Φρ. 18 έτη 1 μήνας πριν, #3258

  • KID A
  • KID A's Avatar
Hi Σκιπίωνα
Πρώτον, δεν ένιωσα να δέχομαι καμιά επίθεση, και αυτό γιατί προσπάθησα να μη γίνω πολύ προκλητικός, γνωρίζοντας τη συμπάθεια των περισσοτέρων για τη Μάρθα.
Αυτές τις συζητήσεις για ανταλλαγή απόψεων τις κάνουμε, έτσι δεν είναι? Απλά την άποψή μου είπα, δε νομίζω ότι ήμουν απόλυτος και προκλητικός που λες. Εκτός αν εννοείς ότι είμαι απόλυτος στο γεγονός ότι δε μου αρέσει η Μάρθα και δεν αλλάζω γνώμη. Γούστα είναι αυτά... Η ότι είμαι προκλητικός, επειδή η άποψή μου είναι αντίθετη με τους περισσότερους χρήστες, και τη λέω. Αν το θέτεις έτσι, OK είμαι απόλυτος και προκλητικός. Αλλά τότε είσαι και εσύ απόλυτος και προκλητικός που δε σου άρεσε ο νέος δίσκος.

Σκιπίωνας έγραψε:
αλλα και συ δεν χρειαζεται να απαντας προσωπικα σε καθε μηνυμα του στυλ \"Τι λες ρε μαλακα? Δεν ξερεις εσυ!\" .
Αυτό τώρα από ποιά λεγόμενά μου το συμπέρανες, πραγματικά δεν καταλαβαίνω...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μάρθα Φρ. 18 έτη 1 μήνας πριν, #3314

  • MixahlidhsKwstasCongo
  • MixahlidhsKwstasCongo's Avatar
Ρε παίδες περι ορέξεως κολοκυθόπιτα.
Κατα τα άλλα δέν είναι τυχαίο οτι απο την πρώτη εμφάνισή της με το Θανάση, η Μαρθούλα απέσπασε απο το κοινό το συνθηματάκι \"Μάρθα ζούμε για να σε παντρευτούμε\"(Βασίλη μή ζηλέψεις!!)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μάρθα Φρ. 18 έτη 1 μήνας πριν, #3317

  • Σκιπίωνας
  • Σκιπίωνας's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Ο Ιχνηλάτης του Βέγα
  • Καταχωρήσεις: 1415
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 25
KID A έγραψε:
Hi Σκιπίωνα
Πρώτον, δεν ένιωσα να δέχομαι καμιά επίθεση, και αυτό γιατί προσπάθησα να μη γίνω πολύ προκλητικός, γνωρίζοντας τη συμπάθεια των περισσοτέρων για τη Μάρθα.
Αυτές τις συζητήσεις για ανταλλαγή απόψεων τις κάνουμε, έτσι δεν είναι? Απλά την άποψή μου είπα, δε νομίζω ότι ήμουν απόλυτος και προκλητικός που λες. Εκτός αν εννοείς ότι είμαι απόλυτος στο γεγονός ότι δε μου αρέσει η Μάρθα και δεν αλλάζω γνώμη. Γούστα είναι αυτά... Η ότι είμαι προκλητικός, επειδή η άποψή μου είναι αντίθετη με τους περισσότερους χρήστες, και τη λέω. Αν το θέτεις έτσι, OK είμαι απόλυτος και προκλητικός. Αλλά τότε είσαι και εσύ απόλυτος και προκλητικός που δε σου άρεσε ο νέος δίσκος

Ε , παρομοιωσεις με τον Χλαπατσα , νταξ , μονο εποικοδομητικες δεν ειναι . Τυχαινει να διαφωνουμε στο συγκεκριμενο θεμα και σου εγραψα πιο πανω τους λογους . Τελος , επαφιεται καθαρα στο γουστο καθενος . Καλημερα
Βάλε φωτιά στα ρούχα σου, και κέρνα μας απ' τα αμπάρια σου κρασί βαλσαμωμένο. Κόκκινο, κεντημένο με σταυροβελονιά. Απόψε, και για πάντα.


Hey, ho : ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μάρθα Φρ. 18 έτη 1 μήνας πριν, #3321

  • Dimko Ποδηλάτης
  • Dimko Ποδηλάτης's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 260
  • Κάρμα: 0
KID A έγραψε:
OK είμαι απόλυτος και προκλητικός. Αλλά τότε είσαι και εσύ απόλυτος και προκλητικός που δε σου άρεσε ο νέος δίσκος.

Είσαι φίλε μου , όταν αποκαλείς τη Μάρθα \"χλαπάτσα\", είσαι. Και εμένα με ενόχλησε όπως και τον Σκίπι.
Και εμένα δεν μου άρεσε ο δίσκος, αλλα δεν χαρακτήρισα τον Θανάση, ούτε το συνέχισα, απλα 3-4 άτομα που δεν γουστάραμε αποσυρθήκαμε απο την σχετική κουβέντα και τα υπόλοιπα τα είπαμε απο κοντά (Ε Χρήστο??...:blink: :blink: )
Πες μου κάτι αληθινό, σαν την ερημιά αυτου που απαγχονίζεται
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Μάρθα Φρ. 18 έτη 1 μήνας πριν, #3323

  • zirico3
  • zirico3's Avatar
Dimko έγραψε:
Και εμένα δεν μου άρεσε ο δίσκος, αλλα δεν χαρακτήρισα τον Θανάση, ούτε το συνέχισα, απλα 3-4 άτομα που δεν γουστάραμε αποσυρθήκαμε απο την σχετική κουβέντα και τα υπόλοιπα τα είπαμε απο κοντά (Ε Χρήστο??...:blink: :blink: )[/quote]

Και το να αποσύρεσαι από μια κουβέντα επειδή έχεις διαφορετική γνώμη από τους άλλους δεν είναι σωστό νομίζω!Εμενα παρόλο που μου αρέσει πολύ η Μαρθα δεν με πειραξε καθόλου το σχόλιο του KIDA,είναι η γνώμη του και καλά κάνει και την λέει.Το να αποσυρθεί επειδή τυχαίνει οι περισσότεροι να έχουν διαφορετική άποψη καταστρέφει την έννοια του διαλογου .Γνώσεις δεν έχω για να κρίνω αν η φωνή της Μάρθας είναι σωστή,αλλα μου αρέσει πολύ όταν την ακούω και αυτό μου φτάνει.¼σο αφορά την σκηνική παρουσία,ίσως να είναι λίγο υπερβολική,αλλα επειδή καταλαβαίνω ότι το κάνει γιατί έτσι το αισθάνεται (και όχι επειδή είναι στημένο,ένα χορευτικό που το έκανε πρόβα από το σπίτι)μου αρέσει και το διασκεδάζω πολύ!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: