Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: NANOURISMA

Re:NANOURISMA 18 έτη 2 μήνες πριν, #2321

  • [siris]
  • [siris]'s Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 194
  • Κάρμα: 0
μπαρόβιος έγραψε:
αλλά βέβαια δε λέω ότι \"έτσι έχουν τα πράγματα\"...

όσο για αυτό, αν και ακολουθείται απο τη φράση \"κατά την ταπεινή μου άποψη\", την οποία μάλλον για να ειρωνευτείς αποσιώπησες, θα δεχθώ ότι έχεις δίκιο και το ανακαλώ. Ακούγεται κάπως απόλυτο. οk.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:NANOURISMA 18 έτη 2 μήνες πριν, #2322

  • μπαρόβιος
  • μπαρόβιος's Avatar
αδερφέ μου αποσιώπησα την φράση \"κατά την ταπεινή μου άποψη\" όχι για να σε ειρωνευτώ, αλλά γιατί θεωρώ ότι μιλάς , όπως και όλοι οι άνθρωποι οι οποίοι δεν έχουν καταληφθεί από ξένο πνεύμα, εκφράζοντας την ταπεινή σου άποψη. η οποία όπως κατάλαβες ακούγεται κάπως απόλυτη.

δηλαδή κερασιά θα προτιμούσες αντί για λέξεις και προτάσεις που βγάζουν νόημα να τραγούδαγε ο θανάσης λαλαλαλαλαλαλατριαλαλαλαλαλαλατριαλαλα που κυλά καλύτερα. δεν επιτίθεμαι σε κανέναν αλλά έχω κουφαθεί με αυτά που διαβάζω...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:NANOURISMA 18 έτη 2 μήνες πριν, #2323

  • Maria_Adouaneta
  • Maria_Adouaneta's Avatar
Εχεις κουφαθει γιατί δεν προσεχεις τί διαβάζεις..Δικαιώνεται αυτό που είπα και αυτο που λέει κι ο φίλος μου ο Siris καθοτι άλλο έγραψα κι αλλο καταλαβες..Τωρα θα μου πεις μπαρόβιος εσυ του μεσαιωνα εγω δύσκολη η συννενοηση..Παρολαυτα είπα για την ανάλυση και όχι για την προσοχη..Το οτι κάποιος δεν κάθεται να κολλαει σε λεξεις αν π.χ είναι βάτα η αβατα η οτι αλλο θεέι να ειναι δε σημαινει πως θα του ηταν το ιδιο με το αν ακουγε λαλαλαλαλαλα...Ελεος αν ειπα αυτο να μου στραβωσει το πηρουνι...Ε´πα πως το νόημα αυτων που θελουμε το καταλαβαινουμε οπως μας ερθει σε καθε στιγμη..Να σας θυμισω το χαρακτηριστικο \"καινουργια ζαλ¨η\" του Αγγελακα το οποιο οι μισοι το χαρακτηριζουν ερωτικο και οι αλλοι μισοι το χαρακτηριζουν τραγουδι για τα ναρκωτικα..Αντε ας μην βιαζομαστε κι απαντάμε οπως οπως..Καλη η αντιπαραθεση τη λατρευω αλλα οχι και με το ζορι...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:NANOURISMA 18 έτη 2 μήνες πριν, #2324

  • elina
  • elina's Avatar
Γιατί έχω την εντύπωση ότι όλοι συμφωνείτε απλά εκφράζεστε διαφορετικά? Αχ αυτή η γλώσσα που επινοήθηκε για να επικοινωνούμε και τελικά έχει το αντίθετο αποτέλεσμα! Μην κολλάτε στις λέξεις. ¼λοι μας προσπαθούμε να δώσουμε ένα νόημα σ'αυτά που ακούμε, αλλιώς δεν θα ακούγαμε Παπ/νου, αλλά ''Μωρό μου sorry''.Θυμάμαι μια φορά ότι έβαλα σε μια γνωστή μου που ακούει άσματα του τύπου Μωρό μου sorry ένα τραγούδι του Θανάση και παρατήρησα ότι την έπιασε υπερκινητικότητα, ένιωθε άβολα και γενικά άρχισε να φέρεται αλλοπρόσαλλα και στο τέλος μου είπε ότι την έπιασε κατάθλιψη!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:NANOURISMA 18 έτη 2 μήνες πριν, #2325

  • Maria_Adouaneta
  • Maria_Adouaneta's Avatar
Ααα και τωρα που το θυμηθηκα...ακόμη κι αν καποιος δηλαδη δεν δινει καμια σημασια στο στιχο, ακόμη και αν με το λαλαλαλα θα του φαινοταν το ιδιο καποιο κομματι και παλι δε θα ταν βλακωδες...Εγω ακουω fados χωρις να ξερω πορτογαλλικα και μου σηκωνεται η τριχα...και μη μου πειτε πως ολοι δεν ανατριχιαζετε με τον αμανε στην εισαγωγη της Αγρυπνιας!!!οριστε αντε πειτε τι λεει εκει ο ποιητης...εεε μαα..
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:NANOURISMA 18 έτη 2 μήνες πριν, #2326

  • elina
  • elina's Avatar
Στην περίπτωση όμως που ακούς ένα κομμάτι που δεν καταλαβαίνεις τα λόγια, ανατριχιάζεις με τη μουσική Μαρία Αντουανέτα.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: