Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης

ΘΕΜΑ: Geniki Διαπιστωση(even) :p

Geniki Διαπιστωση(even) :p 17 έτη 7 μήνες πριν, #7323

  • ima
  • ima's Avatar
[Offtopic]Παρακολουθώντας τις περισσοτερες απο τις \"συζητησεις\" σε αυτο το δικτυακο τόπο παρατηρώ οτι το 75% (χονδρικη προσεγγιση) των threads μετά την δευτερη σελίδα καταλήγουν να χαρακτηριζονται ως Offtopic και να μην προσφέρουν τιποτα ουσιαστικο κατα την ταπεινη μου αποψη.[/Offtopic]<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: ima, στις: 18/09/2006 14:44
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Geniki Diatipwsi.. 17 έτη 7 μήνες πριν, #7324

  • Πηνειώ
  • Πηνειώ's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 420
  • Κάρμα: 0
ima έγραψε:
[Offtopic]Παρακολουθώντας τις περισσοτερες απο τις \"συζητησεις\" σε αυτο το δικτυακο τόπο παρατηρώ οτι το 75% (χονδρικη προσεγγιση) των threads μετά την δευτερη σελίδα καταλήγουν να χαρακτηριζονται ως Offtopic και να μην προσφέρουν τιποτα ουσιαστικο κατα την ταπεινη μου αποψη.[/Offtopic]

Γενική διαπίστωση ρε συ! ¼χι γενική διατύπωση! :laugh:

OFF TOPIC!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Geniki Diatipwsi.. 17 έτη 7 μήνες πριν, #7329

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
ima έγραψε:
[Offtopic]Παρακολουθώντας τις περισσοτερες απο τις \"συζητησεις\" σε αυτο το δικτυακο τόπο παρατηρώ οτι το 75% (χονδρικη προσεγγιση) των threads μετά την δευτερη σελίδα καταλήγουν να χαρακτηριζονται ως Offtopic και να μην προσφέρουν τιποτα ουσιαστικο κατα την ταπεινη μου αποψη.[/Offtopic]


Είναι φυσικό αν σκεφτείς το γεγονός ότι με τον καιρό έχουμε γνωριστεί και οι συζητήσεις ξεφεύγουν και φτάνουν αρκετές φορές σε προσωπικά επίπεδα. Πάντως νομίζω ότι το επίπεδο της προσφοράς (όπως την εννοείς) δεν χάνεται αφού όλοι είναι πρόθυμοι να απαντήσουν και να δώσουν πληροφορίες σε όποιον τις χρειάζεται. Πάντως η προσωπική μου παρουσία στο φόρουμ δεν έχει σκοπό να εξυπηρετήσει κανενός άλλου είδους \"ουσιαστική προσφορά\", παρά την προσφορά στον ευατό μου, της χαράς της επικοινωνίας με τους υπόλοιπους συνκοιλαδιστές. Για το λόγο αυτό ξεφέυγω συχνότατα και δεν ασπάζομαι την άποψη σου ότι οι ¨συζητήσεις δεν προσφέρουν τίποτα ουσιαστικό\". Αυτά από μένα και οι υπόλοιποι ξεφεύγοντες ας μιλήσουν για τον εαυτό τους ;)
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Geniki Diatipwsi.. 17 έτη 7 μήνες πριν, #7351

  • Anel
  • Anel's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 768
  • Κάρμα: 0
Εγώ έχω να δηλώσω δημοσίως ότι από το Δημοτικό μέχρι και την Τρίτη Λυκείου, μηδέν έπαιρνα στην έκθεση. Πάντα εκτός θέματος ήμουν. Πώς περάσαμε το Σαββατοκύριακο ρωτούσε η δασκάλα, τι θα κάνω το καλοκαίρι της έγραφα εγώ! :P
Πάντως συμφωνώ με τη Μαρίνα ότι δεν χάνονται οι πληροφορίες και οι προσφορές.. Σε όλα τα θέματα νομίζω ότι υπάρχει και από μία σαφής απάντηση (όσες φορές αυτό είναι δυνατό).
ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΘΛΙΜΜΕΝΑ Μ' ΕΝΑ ΣΑΡΑΚΙ ΑΡΜΕΝΙΚΟ

http://stahiologiseis.blogspot.com/

(Αχ αυτό το φόρουμ
αχ αυτό το φόρουμ --> τι νοσταλγικό που ακούγεται τώρα πια αυτό...)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Geniki Diatipwsi.. 17 έτη 7 μήνες πριν, #7445

  • Φοινίκη
  • Φοινίκη's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 555
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 3
  • Κάρμα: 16
Α εγώ είχα άλλο πρόβλημα στην έκθεση: δεν μπορούσα να πώ ψέματα. Ούτε καν για το τι έφαγα το μεσημέρι! Κι άμα μου έλεγε η μαμά να γράψω κάτι που δεν έγινε μόνο και μόνο για να ομορφύνει η έκθεση καθόμουνα κάτω και χτυπούσα χέρια, πόδια, πισπίλη στο πάτωμα :lol:

Λοιπόν για να είμαι και στο θέμα: με υπερκάλυψε η Μαρίνα!
Το καλό σου το καλό μου
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: