Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: Ανήλικοι θαυμαστές!!

Ανήλικοι θαυμαστές!! 18 έτη 3 μήνες πριν, #993

  • mitsman
  • mitsman's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 410
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: -23
Θα ηθελα να'ξερα υπαρχει κανενας θαυμαστής εδώ που να ειναι κατω απο 19???'Η ειμαι ο μονοσ 17άρης?!?Δυστυχως φέτος το καλοκαίρι γνώρισα καλυτερα το θαναση μεσα απο τα τραγουδια του κ εχω χασει πολλες εμφανισεις του,κ ειναι ηδη 40φεύγα!Τι να κανω κ εγω πηρα τα ζωντανα του για να εχω την ψευδαισθηση οτι βρισκομαι σε συναυλία του..!Περιττο να πω οτι ξετρελάθηκα με το δισκο κ με καθε δισκο του!Τα σεβη μου στο θαναση κ στους πιστους ακροατες του!
;)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ανήλικοι θαυμαστές!! 18 έτη 3 μήνες πριν, #994

  • mitsman
  • mitsman's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 410
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: -23
Επείσης θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει καποια διευθυνση με ακορντα + ολοκληρωμένους στιχους του θαναση κ αλλων και αν υπαρχει καποιο προγραμμα που μπορεις να κατεβαζεις και ελληνικα ή αποκλειστικα ελληνικα τραγούδια..ευχαριστώ εκ των προτέρων! :laugh:
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ανήλικοι θαυμαστές!! 18 έτη 3 μήνες πριν, #996

  • Μιχαηλίδης
  • Μιχαηλίδης's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 759
  • Κάρμα: 10
Γειά σου φίλε ομοιοπαθή και καλή σου χρονιά.Site με ελληνικά κομμάτια ειναι το www.kithara.vu
Πάντος μήν ανησυχείς υπάρχουν και μικρότεροι θαυμαστές του Θανάση με μονοψήφιο(!) αριθμό ηλικίας...
Το πόδι μου το αγαπώ
γι' αυτό καί το κουνάω
και μου είναι χρήσιμο πολύ
όταν περπατάω


KEEP WALKING
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ανήλικοι θαυμαστές!! 18 έτη 3 μήνες πριν, #997

  • Sotrek
  • Sotrek's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Χρυσός Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 282
  • Κάρμα: 0
Καλως ηρθες στην παρεα μας φιλε mitsman!
Μη στενοχωριεσε, σημασια δεν εχει ο αριθμος στα χρονια καποιο μα η ψυχικη διαθεση και ζωντανια που διαθετη!

για κατεβασμα τραγουδιων κατα προτιμηση χρησιμοποιησε το dc++<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Σωτήρης, στις: 06/01/2006 00:57
ο νους μας είναι αληταριό
που όλο θα δραπετεύει
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ανήλικοι θαυμαστές!! 18 έτη 3 μήνες πριν, #999

  • MeLiTzaNio
  • MeLiTzaNio's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Συντονιστής
  • Καταχωρήσεις: 2083
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: 5
Αγαπητέ mitsman, καλώς ήλθες και από εμένα,

¼σον αφορά τους στίχους του Θανάση που ζήτησες, στο παρόν site υπάρχει το σχετικό link \"ΣΤΙΧΟΙ\" που περιλαμβάνει όλους τους στίχους από την μέχρι τώρα δισκογραφία του Θανάση. Επίσης στο link \"ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ\" μπορείς να βρεις στίχους του Θανάση που έχουν μελοποιηθεί από άλλους και υπάρχουν στην διακογραφία. Τέλος, στο link \"Η γωνιά του Θανάση\" μπορείς να δεις το μήνυμα μας έστειλε ο Θανάσης Παπακωνσταντίνου όπου μας έχει γράψει τους στίχους όλων των τραγουδιών από τον νέο του δίσκο που θα κυκλοφορήσει σύντομα. Αν ενδιαφέρεσαι για κάποιο ακυκλοφόρητο, σφύρα μας στο forum. Επίσης, αν μέχρι σήμερα δεν έχει δει ζωντανά τον Θανάση, σε ενημερώνω ότι το forum θα βρίσκεται στον Σταυρό του Νότου στις 12, 13 & 14 Ιανουαρίου 2005 για να παρακολουθήσει τις εμφανίσεις Θανάση - Μάρθας, οπότε αν είσαι Αθηναίος και ενδιαφέρεσαι, γράψε μας να σου κρατήσουμε θέση. Το σχετικό topic βρίσκεται στο Forum_Συναυλίες_Τραπέζι στο Σταυρό του Νότου.

Γενικά, μη μου άγχου! Οι περισσότεροι από εμάς από ανήλικοι θαυμαστές ξεκινήσαμε. \"Πιασμένοι σε παγίδα, κι έχουν περάσει χρόνια\"<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Μαρίνα Φραγκίσκου, στις: 06/01/2006 06:53
I'll tell you all my secrets
But I lie about my past
So send me off to bed forever more.
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Ανήλικοι θαυμαστές!! 18 έτη 3 μήνες πριν, #1003

  • mitsman
  • mitsman's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 410
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες: 1
  • Κάρμα: -23
Σας ευχαριστω για τις πληροφοριες μονο που Μιχαλη το ''κιθαρα'' το χρησιμοποιω αλλα οι στιχοι ειναι ''φαγωμενοι'' αν και λενε εκει οτι υπαρχουν αλλα προγραμματα με ολους τους στιχους
+ακορτντα..Καλο Σαβατοκύριακο!!!
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: