Καλώς ήλθατε, Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Θανάσης-Σχόλια του Τύπου

Θανάσης-Σχόλια του Τύπου 17 έτη 8 μήνες πριν, #6164

  • Anel
  • Anel's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 768
  • Κάρμα: 0
Στο άρθρό του Φώτη Βαλλάτου “Οδηγός προς ξέκωλους λουόμενους” (άρθρο σχετικά με το γυμνισμό αν δεν το καταλάβατε) διαβάζουμε σχετικά με την παραλία Ρούκουνα στην Ανάφη: (όχι μη χαρείτε ότι εθεάθη ο Θανάσης σε παραλία γυμνιστών )

“...η υποτιθέμενη ελευθεριότητα των “μελών” του κοινοβίου είναι χτισμένη πάνω σε φασιστική βάση, σύμφνω με την οποία αν δεν είσαι γυμνός, αν δεν έχεις μακριά μαλλιά, αν δε σου αρέσουν τα τουμπερλέκια και ο Θανάσης Παπακωνσταντίνου και αν έχεις κάνει ντους το προηγούμενο βράδυ, δεν είσαι αποδεκτός και δεν πρόκειται (ευτυχώς!) να σε καλέσουν στα beach party γύρω από τη φωτιά.”

Προσοχή: Το επίτιμο μέλος του φόρουμ Χρήστος Γιαλάμάς έχει ποστάρει σχεδόν όλες τις αναφορές του Τύπου στο Θανάση μας. Στη συγκεκριμένη όμως περίπτωση ντρεπόταν ή να το ποστάρει ή να παραδεχτεί, ποστάροντας το, ότι διαβάζει εις τον ελάχιστον ελεύθερο χρόνο του το περιοδικό Nitro… Γι’ αυτό λοιπόν τάχα μου, δήθεν τυχαία το έφερε στο σπιτικό μου, υποχρεώνοντας με εμμέσως να ποστάρω εγώ το απόσπασμα που αναφέρεται στο Θανάση.

Σύμφωνα λοιπόν με το παραπάνω άρθρο όσοι ακούν Θανάση πάνε διακοπές στην Ανάφη, είναι γυμνιστές, έχουν μακριά μαλλιά και δεν κάνουν μπάνιο...
¸χω την αίσθηση ότι πρέπει να αρχίσουν οι παραγραφές σε αυτό το φόρουμ επιτέλους!!


:lol: :P :lol: B)<br><br>Το μήνυμα διορθώθηκε από τον/την: Anel, στις: 21/08/2006 13:23
ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΘΛΙΜΜΕΝΑ Μ' ΕΝΑ ΣΑΡΑΚΙ ΑΡΜΕΝΙΚΟ

http://stahiologiseis.blogspot.com/

(Αχ αυτό το φόρουμ
αχ αυτό το φόρουμ --> τι νοσταλγικό που ακούγεται τώρα πια αυτό...)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης-Σχόλια του Τύπου 17 έτη 8 μήνες πριν, #6165

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων: Το περιοδικό Νίτρο του τρέχοντος μηνός είχε δώρο ένα χαριτωμένο παιχνιδάκι ονόματι UNO και γι αυτό το πήρα. Λένα ήμουν σίγουρος ότι θα καταλάβεις γιατί σας το έφερα!!! ΧΙΧΙΧΙΧΙ.

¼τι θα έβλεπα αναφορά στο Θανάση μέχρι και στο ΝΙΤΡΟ δεν το περίμενα!!! Τύφλα να χει η Γωγώ Μαστροκώστα!!!
Overhead the albatros hangs motionless upon the air and deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves.....
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης-Σχόλια του Τύπου 17 έτη 8 μήνες πριν, #6170

  • Anel
  • Anel's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 768
  • Κάρμα: 0
Άστα αυτά Χρήστο! Αμέσως να δικαιολογήσεις γιατί αγόρασες το Νίτρο!!
Ξέρουμε ότι είσαι περισσότερο Μαστροκωστικός παρά Θανασικός!
:lol: :lol: :lol:
ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΘΛΙΜΜΕΝΑ Μ' ΕΝΑ ΣΑΡΑΚΙ ΑΡΜΕΝΙΚΟ

http://stahiologiseis.blogspot.com/

(Αχ αυτό το φόρουμ
αχ αυτό το φόρουμ --> τι νοσταλγικό που ακούγεται τώρα πια αυτό...)
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης-Σχόλια του Τύπου 17 έτη 8 μήνες πριν, #6178

  • Μιχαηλίδης
  • Μιχαηλίδης's Avatar
  • ΑΠΟΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ/Η
  • Πλατινένιος Χρήστης
  • Καταχωρήσεις: 759
  • Κάρμα: 10
Αναίσχυντος παπαράτσι πέτυχε διάσημο μέλος του φόρουμ να ρουφάει γνώση απο το περιεχόμενο ενός Cosmopolitan!!!τον λόγο έχει ο παπαράτσι...
Το πόδι μου το αγαπώ
γι' αυτό καί το κουνάω
και μου είναι χρήσιμο πολύ
όταν περπατάω


KEEP WALKING
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης-Σχόλια του Τύπου 17 έτη 8 μήνες πριν, #6181

  • kerasia
  • kerasia's Avatar
πρέπει να ομολογήσω με όνειδος ότι τα καλοκαίρια καταβροχθίζω το Χάι,το Very Sorry και το Τσάο,τα οποία κρύβω επιμελώς μέσα στο βιβλία του Χειμωνά...
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.

Re:Θανάσης-Σχόλια του Τύπου 17 έτη 8 μήνες πριν, #6185

¸τσι έτσι να ξεμπροστιάζονται κι άλλοι... Κερασία το ότι τα κρύβεις είναι κάτι που χρήζει ανάλυσης...
Overhead the albatros hangs motionless upon the air and deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves.....
Ο διαχειριστής έχει απενεργοποιήσει τη δημόσια πρόσβαση σύνταξης.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

The Udjat Team Info

Η Udjat Team ευθύνεται για τη δημιουργία αυτής της ιστοσελίδας.
The Udjat Team is responsible for weaving this site.

Αν σας ενδιαφέρει η επικοινωνία μαζί μας, δοκιμάστε το παρακάτω email:
If you are interested in contacting us, please use the email address below: